INSOS - Renevable for Future

Hakkımızda

Yenilenebilir Enerji

Türkiye’nin Devleri INSOS Diyor, INSOS Enerji Büyümeye Devam Ediyor…

2016 yılında kurulan INSOS A.Ş. Türkiye genelinde toplamda 1,2 GW kapasiteli Güneş Enerjisi Santrallerine, 50 personeli ve tamamen dijital ve teknoloji tabanlı altyapısı ile Danışmanlık, Projelendirme, Kurulum, İşletme ve Bakım Hizmetleri veren sektörünün lider mühendislik firmasıdır.

Koyuncu, Anıt ve Makasçı şirket gruplarının güçlerinin birleştirmesi ile kurulmuş olan INSOS Enerji, GES sektörünün büyüme hızını da geçerek Türkiye’nin 28 vilayetinde güneş enerji santrallerine uçtan uca danışmanlık, tasarım, kurulum, işletim ve bakım hizmetleri sunar hale gelmiştir. Bugün INSOS markası, teknolojik yatırımları, uzman personeli ve yazılımları ile Türkiye’nin en büyük lisanssız GES performans yönetim merkezi olmuştur.

INSOS olarak bizler, Güneş ve Rüzgâr gibi yenilenebilir enerji tiplerinin sunduğu sonsuz ve temiz enerji kaynaklarının, Türkiye’nin geleceğini şekillendireceğine inanıyoruz. Artan GES yatırımları ile uzun vadede fosil yakıtlara bağımlılığın azaltılabileceğine, atmosferimizde artan karbon emisyonun düşürülebileceğine ve çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakabileceğimize inanıyoruz. INSOS Enerji ‘Promises For The Future’ sloganı altında gelecek için sözler verdi. Bu sözleri sektörlerinde lider olmuş bir çok sanayi markası ile tek tek yerine getirmeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin Devleri INSOS Diyor, INSOS Enerji Büyümeye Devam Ediyor…

Toplam 1.200 MW Tecrübe

28 Şehir, 400 Santral, Toplam 450 MW Kurulu Güç, 2.000.000 adet güneş paneli, 8.000 adet evirici

+ 410 SCADA Sistem Kurulumu
+ 350 Performans Yönetimi
+ 250 Danışmanlık
+ 150 Kurulum Kontrol Hizmetleri
+ 180 İşletme & Bakım
+ 120 Mühendislik ve Yapım
+ 400 Dijital Hizmet
+ 200 Çatı GES Sistem Tasarımı

Koyuncu Grubu

Akaryakıt, Otomotiv, Araç Muayene, Savunma Sanayi, Tuz, Mermer, Enerji, Sera, Hayvancılık, Kimya

Makascı Grubu

İnşaat, Enerji, Hazır Beton, Mücevher

Anıt Grubu

Sağlık, Enerji, Tarım ve Hayvancılık

INSOS Enerji

Güneş Enerji Santrallerinin EPC ve Varlık Yönetimi Hizmetleri

m INSOS Enerji

Güneş Enerji Santrallerinin Danışmanlık, Projelendirme, Kurulum ve İşletimini tek elden sunan lider mühendislik şirketidir.

INSOS Tanıtım